Női foci: az MTK-nál folytatja az FTC válogatott támadója - NSO

MLSZ központ - FTC-MTK párharc a nemzetközi szereplésért

Az MTK nyerte a női focibajnokságot

Kétgólos előnyt szórt el a Fradi, de így is egy lépésre a BL | Rangadó

Női NB I: nyolc gólt lőtt a Szekszárdnak a Fradi, nyert az MTK is -

MTK Budapest - FTC-Telekom | 0-4 | Simple Női Kupa | 03. forduló | MLSZTV -  YouTube
MTK Budapest - FTC-Telekom | 0-4 | Simple Női Kupa | 03. forduló | MLSZTV - YouTube

Simple Női Liga: Kiütéses siker a DVTK ellen, az FTC ellen a BL-indulásért  harcolhatunk | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja
Simple Női Liga: Kiütéses siker a DVTK ellen, az FTC ellen a BL-indulásért harcolhatunk | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja

FTC-Telekom - MTK Budapest | 8-0 | Simple Női Liga | 22. forduló | MLSZTV -  YouTube
FTC-Telekom - MTK Budapest | 8-0 | Simple Női Liga | 22. forduló | MLSZTV - YouTube

Az MTK Budapest Zrt. női csapatának hivatalos oldala

FTC-Telekom - MTK 3-2 - Fradi.hu

Női labdarúgás: Hazai pályán megvertük az FTC-t, jöhet a mindent eldöntő  mérkőzés a BL-indulásért | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja
Női labdarúgás: Hazai pályán megvertük az FTC-t, jöhet a mindent eldöntő mérkőzés a BL-indulásért | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja

Női labdarúgás: Peches góllal veszítettük el a mindent eldöntő mérkőzést,  az FTC indulhat az BL-ben | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos  honlapja
Női labdarúgás: Peches góllal veszítettük el a mindent eldöntő mérkőzést, az FTC indulhat az BL-ben | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja

MTK - FTC-Telekom 2-1 - Fradi.hu

Női NB I, 1. forduló: MTK-FTC 1-0 - Fradi.hu

Női NB I: az MTK legyőzte az FTC-t, a harmadik meccs dönt a BL-ről

Index - Futball - Futball - A harmadik meccsen dől csak el, hogy a Fradi  vagy az MTK női focicsapata mehet-e a BL-be
Index - Futball - Futball - A harmadik meccsen dől csak el, hogy a Fradi vagy az MTK női focicsapata mehet-e a BL-be

A Fradi női focicsapata nyerte a döntő első felvonását

Női MK: sima négyes – az FTC kiütötte az MTK-t a 16 között - NSO

Index - Futball - Futball - Rangadónak indult az MTK–FTC, aztán tanár–diák  lett, nem örök
Index - Futball - Futball - Rangadónak indult az MTK–FTC, aztán tanár–diák lett, nem örök

NŐI MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐK. A Honvéd–ETO meccs után az FTC–MTK derbi is  elhalasztva | Foci a köbön
NŐI MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐK. A Honvéd–ETO meccs után az FTC–MTK derbi is elhalasztva | Foci a köbön

Női futball: az FTC válogatott szélsője az MTK-ban folytatja - NSO